Balíčky služeb

Otevřeno: Po–Pá 10–22, So–Ne 12–22
REZERVOVAT

Privátní wellness Matahari spa nabízí odpočinek nejen pro páry, ale i skupinky přátel.  Vybrat si můžete z různých balíčku zaměřených jak na uvolnění celého těla, tak i mysli. Krásné a luxusní prostory jsou vybavené nejen whirpool pro až 4 osoby, ale i infrasaunou. Součástí privátního whirpool je i prostorná sprcha a odpočinková zóna. Celý prostor je ozvučen a k dispozici je Vám jak občerstvení, tak smart TV.

Při pobytu ve whirpool celkově uvolníte ztuhlé svalstvo, aktivujete svaly, stabilizujete krevní tlak, posílíte činnost srdce a ulevíte bolavým zádům. Účinky infrasauny mají velký vliv na naše tělo, které je dennodenně vystavováno stresu a shonu. Krom jiného podporuje krevní oběh, posiluje imunitní systém a pomáhá od bolestí zad.

Při každé Vaší návštěvě, je pro nás samozřejmostí, pro Vás whirpool vyčistit a napustit čistou vodou. Můžete se o tom samy přesvědčit a na vše dohlédnout, pokud přijdete o 15 minut dříve před Vaší relaxací.

Pokud hledáte kompletní relax či luxusní odpočinek s partnerkou, využijte některý z našich romantických balíčků obohacených o luxusní masáž celého těla pro dva. Vybrat si můžete Havajskou masáž Lomi Lomi, Aromatickou masáž či Klasickou masáž celého těla a nebo naší specialitou tantrickou masáží.

Masáže

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

Více informací


Wellness & SPA

Privátní wellness Matahari spa nabízí odpočinek nejen pro páry, ale i skupinky přátel. Vybrat si můžete z různých balíčku zaměřených jak na uvolnění celého těla, tak i mysli.

Více informací


Tantra masáže

Tantrická masáž je celotělní masáž věnující pozornost všem částem vašeho těla (včetně pohlaví a intimních zón). Spojuje v sobě prvky klasické masáže s tantrickými rituály (omývání horkými ručníky, jemné dotyky hebkými předměty, rituál uctívání těla).

Více informací


Kurzy tantra masáží

Principy a východiska tantrické masáže, tantrický přístup, pojetí a rozdílnosti mužské a ženské sexuality.
Základní zásady masáže – pohodlí, důležitost intimního, bezpečného a nerušeného prostředí, stabilita a kontakt, hygienické zásady.

Více informací