Masáže

Havajská masáž Lomi Lomi

Tradiční havajská masáž pochází, jak název sám napovídá, z Havajských ostrovů a je označována za perlu mezi masážemi. Je založena na rytmických technikách. Hlavní rozdíl mezi klasickou a havajskou masáží je ten, že na rozdíl od klasické masáže, která se věnuje cíleně a postupně vždy jednomu svalu či svalové skupině, na které pracuje bodovým tlakem (vyvíjeným převážně palcem, prsty nebo dlaní), havajská masáž se věnuje komplexně např. celým zádům či celé dolní končetině a to větší plochou předloktí, což je při masáži velice příjemné. Člověk má pocit, že je o něj více a láskyplněji pečováno (lomi lomi = milující ruce).

Při masáži se používá vysoce kvalitní olej s exotickou a velice příjemnou vůní růže, jasmínu a ylang ylang, který z masáže dokáže udělat jedinečný zážitek. Havajská masáž v takových případech naopak dokáže pravé zázraky – pomalými plošnými hmaty Vás ukolébá ke spánku, abyste se pak mohli probudit a cítit se jako znovuzrozeni.

60 min / 1450,- Kč

90 min / 1850,- Kč

Klasická masáž

Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace organismu. Odstraňuje ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, vstřebávání výronů a otoků a v neposlední řadě zlepšuje výživu tkání.

Účinky masáže

– Uvolňují se potní a mazové žlázy na povrchu pokožky

– Uvolnění napjatého svalstva

– Masáž pozitivně ovlivňuje nervový systém, krevní a lymfatické řečiště

– Urychluje vyplavování toxických látek z těla

Klasická masáž se provádí s Bio kokosovým olejem.

60 min / 1350,- Kč

90 min / 1750,- Kč

Aromatické masáže

Aromatická masáž zahrnuje ošetření celého těla od konečků prstů nohou až po vlasovou část hlavy. Při masáži se kombinuje několik vjemů současně. Od dotyku, čichu a psychiky masírovaného. Dochází tak k naprostému uvolnění těla i mysli. Jsou v ní skloubeny prvky klasické i reflexní masáže. Tato masáž je jemná, příjemná a nepůsobí bolest. Směs esenciálních olejů je volena podle žádaného terapeutického účinku a psychického stavu klienta.

60 min / 1450,- Kč

90 min / 1850,- Kč