Jóga

Jóga

Je na nás které z těchto poselství si vybereme. Někoho osloví fyzické zdraví, další vidí přínos  v kombinaci nebo všech třech poselstvích, ať tak či onak  je to v pořádku. Jóga je přístup k životu, cesta i cíl zároveň. Můžeme ji popsat jako poznání sebe sama a techniky které jóga popisuje jsou nástroje, které nám pomáhají v návratu ke schopnosti být v rovnováze  a  poznání sebe sama.

V dnešní době si velká část z nás pod pojmem jóga vybaví formu jejího fyzického cvičení (ásan). Z tohoto pohledu je jóga soubor cvičení, která pročišťují tělo, zvyšují odolnost a zdatnost organismu a zlepšují funkci centrální nervové soustavy. Mezi nesčetné výhody, které pravidelné cvičení jógy přináší patří posílení a protažení celého těla, uvolnění, zbavení se stresu, vnitřní klid a celková vyrovnanost, více energie a životního elánu, snížení váhy a mnoho dalších.

Krásou jógy je její univerzálnost. Cvičit může každý, děti, mladí, lidé středního věku, senioři, lidé zdraví i nemocní. Je třeba najít styl, který je pro vás vhodný a zejména vyčlenit čas na pravidelné cvičení. Pokud s jógou začínáte, doporučujeme začít s lekcemi nebo kurzy pro začátečníky. Je také dobré vyzkoušet různé styly abyste našli ten, který právě vám vyhovuje. A pravidelným cvičením se pak postupně propracujete k náročnějším hodinám.

Při dlouhodobém pravidelném cvičení vede tato tisíce let stará disciplína k harmonii těla a mysli, schopnosti rychlého návratu do rovnováhy a k poznání sebe sama.

CENÍK

Nabízíme možnost soukromých a individuálních lekcí pro jednotlivce či skupiny. Délka hodiny je 60 nebo 90 minut. Více informací na našem telefonu 775 553 878, kde je také nutné se objednat.

60 minutové lekce
1 osoba      =    1.000 Kč / lekce (nebo 10 lekcí za 6.000 Kč – platnost 4 měsíce)
2 – 3 osoby = 1.500 Kč / lekce (nebo 10 lekcí za 10.000 Kč – platnost 4 měsíce)

90 minutové lekce
1 osoba      = 1.400 Kč / lekce (nebo 10 lekcí za 8.000 Kč – platnost 4 měsíce)
2 – 3 osoby = 2.000 Kč / lekce (nebo 10 lekcí za 13.000 Kč – platnost 4 měsíce )